KJ3003X1-BA1 12P0921X032 Emerson DELTAV Terminal Module New Original
Product Details:
Place of Origin: America
Brand Name: Emerson
Certification: CE
Model Number: KJ3003X1-EA1
Detail Information
Place of Origin:
America
Brand Name:
Emerson
Certification:
CE
Model Number:
KJ3003X1-EA1
Model Numbe:
KJ3003X1-EA1
LocalBus Power Rating:
12 VDC At 300 MA
Fieldbus Power:
9 To 32 VDC, 12 MA Per Port
Ambient Temperature:
-40 To 70℃
Shock:
10g ½ Sinewave For 11 Msec
Lead Time:
3-5 Work Days
Highlight:
High Light
Emerson DELTAV Terminal Module
Digital I O Module with warranty
Original DELTAV Terminal Module KJ3003X1
Trading Information
Minimum Order Quantity:
1pcs.
Price:
Negotiable
Packaging Details:
New in original box
Delivery Time:
3-5 work days
Payment Terms:
T/T,Western Union,paypal,Western Union
Supply Ability:
100%